Harkov Politeknik Üniversitesi , Harkov Teknik Üniversitesi

Harkov Teknik Üniversitesi

Harkov Politeknik Üniversitesi her yıl Türkiye’den birçok öğrenci almaktadır. Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında yer olan bu üniversite diğer ülkelerden de birçok öğrenci almaktadır. Bununla birlikte Rusya’nın en iyi eğitim veren üniversitelerinden biri olmakla birlikte, hem Rusça hem de İngilizce eğitimi alabileceksiniz.

Harkov politeknik üniversitesinde dilediğiniz birçok bölümü okuyabilirsiniz. Hem Lisans hem yüksek lisans hem de doktora yapabilirsiniz. Bu üniversite, YÖK tarafından da tanınmakla olan ve fiyatları diğer üniversitelere göre çok daha uygun olan bir üniversitedir. Eğer Rusça bilmiyorsanız, Rusça hazırlık eğitimi alabilir aynı zamanda dil kursları avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Harkov teknik Üniversitesi her yönüyle avantajlı bir üniversitedir.

http://www.akdenizegitim.com/haberler-detay?link=harkov-politeknik-universitesi

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Antika alanlar project management kalkan villa kiralama balayı villası kalkan villa rental yazlık villa yazlık villa kalkan villa rental Morocco private tours güvenilir paykasa determine gender from first name Sohbet bahis forum dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari