Harkov Teknik Üniversitesi , Harkov Politeknik Üniversitesi

Harkov Politeknik Üniversitesi

Türkiye’de birçok öğrenci yurtdışında üniversite okuma avantajlarından faydalanmak istemektedir. En çok tercih edilen üniversitelerden biri de Harkov Politeknik Üniversitesidir. Dünyanın ilk bin sıralamasındaki üniversitelerden biri olan Harkov Politeknik üniversitesi Ukrayna’da bulunan ve en iyi eğitimi veren üniversiteler arasında yer almaktadır.


Harkov Politeknik Üniversitesine kayıt olmak için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Lise mezunu olan ( meslek liseleri dâhil ) her öğrenci bu üniversitede öğrenci olabilmek için başvuru yapabilir. Bununla birlikte üniversite eğitiminin yanısıra Rusça dil eğitimi de alarak kendinizi geliştirme imkânı yakalayacaksınız. Yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler ise Harkov Teknik Üniversitesinde aynı zamanda İngilizce eğitimi alabilirler.

www.akdenizegitim.com/haberler-detay?link=harkov-politeknik-universitesi

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Antika alanlar project management kalkan villa kiralama balayı villası kalkan villa rental yazlık villa yazlık villa kalkan villa rental Morocco private tours güvenilir paykasa determine gender from first name Sohbet bahis forum dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari