hasta yatağı, hasta yatakları, hasta karyolası

Konforlu Hasta Yatakları

Yatan hastalar için geliştirilmiş olan hasta yatakları, hastalarınızın cildinin zarar görmesinin önüne geçiyor.

Hastalarınızın konforunu sağlayacak olan yataklar için detaylar aşağıda verilmiştir.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hastalarınızın hareket edemiyor olması ya da bir süre istirahat etmesi gerekiyor olması durumunda; hasta yatakları onların konforunu sağlıyor. Hasta yataklarının hastanın durumunu kolaylaştıracak çok sayıda özelliği bulunabiliyor.

  • Bel kısmı hareketli olan yataklar
  • Ayak kısmı hareketli olan yataklar
  • Tuvaletli olan yataklar
  • Elektrikli yataklar gibi pek çok özellik üzerinden hasta yatağı seçeneklerine ulaşabilirsiniz.


İhtiyaç duyduğunuz özelliğin ne olmasını belirledikten sonra direkt olarak satışının gerçekleşmesini sağlayarak, bu yataklar ile konfor elde edebilirsiniz. Hareket etmesi hem bakıcıların hem de hastanın rahat etmesini sağlayacaktır.

Hasta Yatakları Fiyatları

Konforlu bir bakım sunan yataklar için fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Fiyat – performans ilişkisi göz önünde bulundurulduğunda, son derece uygun olan bu yatakları aldığınızda avantajlı olacağınızı göreceksiniz. Hasta karyolası adı altında sunulmuş olan seçenekleri fiyatları da göz önünde bulundurarak inceleyebilirsiniz.

www.haskarmedikal.com

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

project management kalkan villa kiralama balayı villası kalkan villa rental yazlık villa yazlık villa kalkan villa rental Morocco private tours Marmaris Tekne Turu güvenilir paykasa determine gender from first name Sohbet bahis forum dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari