Likit , Elektronik sigara likit , E likit

Elektronik Sigara Likiti

Sigarayı bırakmak isteyen kişiler için elektronik sigara oldukça etkilidir ancak nikotinsiz likit kullanmak kaydıyla. Elektronik sigaralarda çok çeşitli likitler bulunmaktadır. Likit seçimi yaparken en önemli ayrıntı nikotinli ya da nikotinsiz olmasına karar vermektir. Bunun dışında meyve aromalı, çikolatalı, vanilyalı gibi çeşitli likitler mevcuttur.

Nikotinli Likit

Aşırı derecede sigara bağımlısı olan kişilerin, sigarayı bırakmak için nikotini azaltarak yavaş yavaş bırakması gerekir. İşte bu kişiler için nikotinli e likit tercih edilebilir. Çünkü e sigaranın nikotin oranı ayarlanabilmektedir. Nikotini yavaş yavaş azaltarak sigarayı bırakmak daha kolay olacaktır. Kaliteli nikotinli likitleri sitemizden temin edebilirsiniz.

Nikotinsiz Likitler

Elektronik sigara kullanmayan kişiler kesinlikle başlamamalıdır. Sigara bağımlılığı orta ya da düşük seviyede olanlar ise nikotinsiz e sigara kullanmalıdır. Bu kişiler için oldukça güzel aromalara sahip pek çok likit çeşidi mevcuttur.

Elektronik sigara likit çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Elma, kavun, çilek, muz, vanilya, çikolata ve daha pek çok farklı aromalara sahip likitler mevcuttur. bu aromalar size nikotini özletmeyecektir.

www.teknolojisarayi.com/likitler/

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Morocco private tours Marmaris Tekne Turu güvenilir paykasa determine gender from first name Hiltonbet Sohbet iddaa forum bedava bahis dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari