Taras Shevchenko üniversitesi , Taras şevçenko

Taras Shevchenko Üniversiteleri

Rusya’nın önemli üniversitelerinden biri olan Taras Shevchenko Üniversitesi son derece kaliteli bir eğitim veren bir üniversitedir. Birçok ülkeden öğrenci kabul eden üniversiteye, Türkiye’den de birçok öğrenci gitmektedir. YÖK tarafından da tanınan bu üniversitede eğitim almak oldukça kolaydır. Herhangi bir sınava girmeksizin lise mezunu olan her öğrenci bu üniversitede öğrenci olmak için başvurabilir.

Hem Rusça hem de İngilizce dil eğitimi veren üniversiteye hiç dil bilmeyen öğrencilerde başvuru yapabilir. Bu öğrencilere özel hazırlık sınıfı olmakla birlikte dilediğiniz her bölümü okuyabilirsiniz. Dünyanın önde gelen bu üniversitesinde Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen bölüm tıptır. Özellikle tıp bölümü okumak isteyenler, Taras Şevçenko da kalite bir eğitim alabilirler.

www.akdenizegitim.com/haberler-detay?link=taras-shevchenko-universitesi

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Antika alanlar project management kalkan villa kiralama balayı villası kalkan villa rental yazlık villa yazlık villa kalkan villa rental Morocco private tours güvenilir paykasa determine gender from first name Sohbet bahis forum dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari