Yeni bir iş , bayilik veren firmalar , Bayilik

Paspasmatik İle Yeni Bir İş

 Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, size bol kazanç sunacak olan Paspasmatik ile ilk adımı atabilirsiniz. 2011 yılından beri faaliyet gösteren firma, artık bayilik vermeye başlamıştır. Aracınızın içini temizledikten sonra ihtiyacınız olan paspasları veren makinalar üretilmiş ve bunlar Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerine sunulmuştur. Böylece aracınız en ucuz yoldan hijyenik kalacaktır. Paspaslar farklı tasarımlara sahip aynı zamanda hemen yıpranmayacak kadar kalitelidir. Sizde yeni bir işe başlayacaksanız, yatırımınızı paspasmatikten yana kullanabilirsiniz.

Paspasmatik Bayisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

 Paspasmatik bayilik veren firmalardan olmak istiyorsanız, öncelikle size gönderilen dokümantasyon sonrası, sözleşme taraflarından biri olacak kişinin kimlik bilgilerinin bayi temsilcilerine gönderilmesi onay verildikten sonra da verilen randevu tarihinde sözleşmeye imza atılması gerekmektedir.


Bayi olduktan sonra, size verilen makine kadar alabilir ve paspas satma işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu makinaların 2 yıl garantisi olmakla beraber 10 yılda yedek parça garantisi bulunmaktadır. Bu süreçte makineler, firma garantisindedir. Makinelerden 1 TL karşılığı paspas almak mümkündür. Bayilik aldıktan sonra, makinenizi aldıktan sonra garanti başlayacaktır.

www.paspasmatik.com.tr

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Antika alanlar project management kalkan villa kiralama balayı villası kalkan villa rental yazlık villa yazlık villa kalkan villa rental Morocco private tours güvenilir paykasa determine gender from first name Sohbet bahis forum dansöz kiralama erkek dansçı kiralama instagram takipci hilesi seo firmalari